DAG
TIJD
WEDSTRIJDEN
23 januari
19:00
DIO/Bedum DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
25 januari
10:00
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
25 januari
10:30
VC Grijpskerk N 4.1 – Merna N 4.1
25 januari
11:45
VC Grijpskerk N 3.1 – de Meeuwen N 3.1
25 januari
12:00
DIO/Bedum N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
25 januari
12:30
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
25 januari
12:45
VC Grijpskerk N 3.1 – Stentor N 3.1
25 januari
14:30
DIO/Bedum DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
25 januari
16:45
DIO/Bedum DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
25 januari
16:45
DIO/Bedum DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
25 januari
17:30
Far Ut MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
25 januari
18:00
de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – VC Sneek JA 1
DAG
TIJD
WEDSTRIJDEN
30 januari
20:00
VC Grijpskerk DS 1 – vc Joure DS 1 (kwartfinale beker)
DAG
TIJD
WEDSTRIJDEN
23 januari
19:00
DIO/Bedum DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
25 januari
10:00
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
25 januari
10:30
VC Grijpskerk N 4.1 – Merna N 4.1
25 januari
11:45
VC Grijpskerk N 3.1 – de Meeuwen N 3.1
25 januari
12:00
DIO/Bedum N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
25 januari
12:30
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
25 januari
12:45
VC Grijpskerk N 3.1 – Stentor N 3.1
25 januari
14:30
DIO/Bedum DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
25 januari
16:45
DIO/Bedum DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
25 januari
16:45
DIO/Bedum DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
25 januari
17:30
Far Ut MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
25 januari
18:00
de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – VC Sneek JA 1
30 januari
20:00
VC Grijpskerk DS 1 – vc Joure DS 1 (kwartfinale beker)
DAG
TIJD
WEDSTRIJDEN

Er zijn geen wedstrijden gevonden

DAG
TIJD
WEDSTRIJDEN
23 januari
19:00
DIO/Bedum DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
25 januari
10:00
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
25 januari
10:30
VC Grijpskerk N 4.1 – Merna N 4.1
25 januari
11:45
VC Grijpskerk N 3.1 – de Meeuwen N 3.1
25 januari
12:00
DIO/Bedum N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
25 januari
12:30
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
25 januari
12:45
VC Grijpskerk N 3.1 – Stentor N 3.1
25 januari
14:30
DIO/Bedum DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
25 januari
16:45
DIO/Bedum DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
25 januari
16:45
DIO/Bedum DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
25 januari
17:30
Far Ut MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
25 januari
18:00
de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – VC Sneek JA 1
30 januari
20:00
VC Grijpskerk DS 1 – vc Joure DS 1 (kwartfinale beker)