DATUM
WEDSTRIJD
UITSLAG

Er zijn geen wedstrijden gevonden

DATUM
WEDSTRIJD
UITSLAG

Er zijn geen wedstrijden gevonden

DATUM
WEDSTRIJD
UITSLAG

Er zijn geen wedstrijden gevonden

DATUM
WEDSTRIJD
UITSLAG

Er zijn geen wedstrijden gevonden

DATUM
WEDSTRIJD
UITSLAG
13 april
VC Grijpskerk DS 4 – Sivoc DS 2
13 april
VC Grijpskerk DS 3 – Impala DS 6
13 april
VC Grijpskerk HS 1 – Impala HS 2
13 april
VC Grijpskerk DS 2 – Impala DS 2
13 april
VC Grijpskerk HS 2 – Impala HS 3
13 april
VC Grijpskerk DS 1 – Stentor DS 1
13 april
de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – VC Sneek JA 1 (in Zuidhorn)
13 april
VC Grijpskerk MA 1 – VC Sneek MA 1
13 april
de Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – Rovoc XC 1 (in Zuidhorn)
13 april
VC Grijpskerk MC 1 – SURF MC 1
13 april
VC Grijpskerk MA 2 – Doles MA 1
13 april
VC Grijpskerk MB 1 – SURF MB 1
13 april
Lycurgus N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
13 april
Impala N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
13 april
Smash & Block N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
13 april
DIO/Bedum N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
13 april
VC Grijpskerk N 2.1 – DOVO/Hujades N 2.1
13 april
VC Grijpskerk N 2.1 – Smash & Block N 2.1
13 april
VC Grijpskerk N 4.1 – Oranje Nassau N 4.1
06 april
Rovoc DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
06 april
Olympia HS 3 – VC Grijpskerk HS 1
06 april
Rovoc HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
06 april
SURF MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
06 april
Veracles DS 9 – VC Grijpskerk DS 4
06 april
VC Grijpskerk N 4.1 – Merna N 4.1
06 april
Sudosa/Desto MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
06 april
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
06 april
Smash & Block N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
05 april
Sudosa/Desto DS 3 – VC Grijpskerk DS 1
05 april
Sudosa/Desto DS 5 – VC Grijpskerk DS 2
02 april
VC Grijpskerk HS 1 – Veracles HS 4
25 maart
Sudosa/Desto DS 4 – VC Grijpskerk DS 1 (halve finale Regiobeker)
23 maart
VC Grijpskerk HS 1 – Smash & Block HS 1
23 maart
VC Grijpskerk DS 3 – Kroton DS 5
23 maart
VC Grijpskerk DS 4 – Olympia DS 5
23 maart
VC Grijpskerk HS 2 – Kroton HS 1
23 maart
Sudosa/Desto JA 1 – de Meeuwen/Grijpskerk JA 1
23 maart
VC Grijpskerk DS 1 – Dalen DS 1
23 maart
VC Grijpskerk DS 2 – Olympia DS 2
23 maart
VC Grijpskerk MA 1 – de Bevers MA 1
23 maart
VC Grijpskerk MC 1 – Sudosa/Desto MC 5
23 maart
VC Grijpskerk MB 1 – OSR MB 1
23 maart
VC Grijpskerk MA 2 – Merna MA 1
16 maart
Doles DS 1 – VC Grijpskerk DS 3
16 maart
Veracles DS 3 – VC Grijpskerk DS 1
16 maart
Flash/Veendam MC 3 – VC Grijpskerk MC 1
16 maart
Veracles HS 5 – VC Grijpskerk HS 2
16 maart
Volco MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
16 maart
Veracles DS 6 – VC Grijpskerk DS 2
16 maart
Lycurgus MA 4 – VC Grijpskerk MA 2
16 maart
Sudosa/Desto MA 2 – VC Grijpskerk MA 1
13 maart
SC Rodenburg DS 1 – VC Grijpskerk DS 3
12 maart
APSAZ DS1 – VC Grijpskerk DS 4
09 maart
Oranje Nassau HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
09 maart
Oranje Nassau DS 3 – VC Grijpskerk DS 2
09 maart
Oranje Nassau HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
09 maart
Oranje Nassau DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
09 maart
VC058 MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
09 maart
VC Sneek JA 1 – de Meeuwen/Grijpskerk JA 1
09 maart
Smash & Block MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
09 maart
Impala N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
09 maart
de Meeuwen N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
09 maart
VC Grijpskerk N 2.1 – DIO/Bedum N 2.1
06 maart
Lycurgus DS 3 – VC Grijpskerk DS 2
02 maart
Smash DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
02 maart
VC Grijpskerk DS 3 – NAS D 2
02 maart
VC Grijpskerk HS 1 – Haulerwijk HS 1
02 maart
VC Grijpskerk DS 1 – VIOS/Kolham DS 1
02 maart
VC Grijpskerk HS 2 – Voklubol HS 2
02 maart
Zuidhorn: de Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – vv Peize XC 1
02 maart
Doles MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
02 maart
VC Grijpskerk MA 1 – SVI MA 1
02 maart
de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Oudehaske JA 1
02 maart
VC Grijpskerk MB 1 – VC Sneek MB 2
02 maart
VC Grijpskerk MA 2 – Voklubol MA 1
02 maart
VC Grijpskerk N 2.1 – DIO/Bedum N 2.1
02 maart
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.1
02 maart
Smash & Block N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
02 maart
VC Grijpskerk N 2.1 – Impala N 2.1
02 maart
VC Grijpskerk N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
28 februari
Krathos MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
23 februari
Zuidhorn: de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Reflex JA 1
14 februari
Wesseling DOK DS 1 – VC Grijpskerk DS 1 ( 1/4 finale beker)
09 februari
Donitas HS 6 – VC Grijpskerk HS 2
09 februari
Donitas DS 12 – VC Grijpskerk DS 4
09 februari
Sudosa/Desto JC 3 – de Meeuwen/Grijpskerk JC 1
09 februari
Oranje Nassau MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
09 februari
Voklubol MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
09 februari
Lycurgus JA 1 – de Meeuwen/Grijpskerk JA 1
09 februari
Donitas DS 6 – VC Grijpskerk DS 2
09 februari
Donitas DS 4 – VC Grijpskerk DS 1
09 februari
de Meeuwen N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
09 februari
VC Grijpskerk N 4.1 – Merna N 4.1
09 februari
VC Grijpskerk N 2.1 – de Meeuwen N 2.1
09 februari
DOVO/Hujades N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
09 februari
de Meeuwen N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
09 februari
VC Grijpskerk N 2.1 – DOVO/Hujades N 2.1
08 februari
Oostermoer HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
05 februari
Captains***Kangeroe MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
02 februari
VC Grijpskerk DS 4 – Oryx DS 4
02 februari
VC Grijpskerk DS 3 – Oryx DS 3
02 februari
VC Grijpskerk HS 1 – vv Peize HS 2
02 februari
VC Grijpskerk DS 2 – Donitas DS 7
02 februari
VC Grijpskerk HS 2 – Donitas HS 7
02 februari
VC Grijpskerk DS 1 – Flash/Nieuwleusen DS 1
02 februari
Rovoc XC 1 – de Meeuwen/Grijpskerk comb. JC 1
02 februari
VC Grijpskerk MC 1 – de Meeuwen MC 2
02 februari
VC Grijpskerk MA 1 – Lycurgus MA 1
02 februari
VC Grijpskerk MB 1 – Flash/Nieuwleusen MB 1
02 februari
VC Grijpskerk MA 2 – Lycurgus MA 4
26 januari
Exstudiantes DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
26 januari
Exstudiantes HS 3 – VC Grijpskerk HS 1
26 januari
VCO ’72 MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
26 januari
Oranje Nassau MA 2 – VC Grijpskerk MA 2
24 januari
Oryx HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
24 januari
Lycurgus DS 6 – VC Grijpskerk DS 3
19 januari
VC Grijpskerk HS 1 – Lycurgus HS 6
19 januari
VC Grijpskerk DS 3 – Exstudiantes DS 7
19 januari
VC Grijpskerk DS 4 – vv Trias DS 4
19 januari
VC Grijpskerk HS 2 – DOVO/Hujades HS 2
19 januari
VC Grijpskerk DS 1 – DIO/Bedum DS 1
19 januari
VC Grijpskerk DS 2 – DIO/Bedum DS 3
19 januari
VC Grijpskerk MA 1 – vc Bolsward MA 1
19 januari
VC Grijpskerk MC 1 – Lycurgus MC 2
19 januari
VC Grijpskerk MA 2 – DIO/Bedum MA 2
19 januari
VC Grijpskerk MB 1 – DIO/Oosterwolde MB 1
19 januari
DOVO/Hujades N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
19 januari
Smash & Block N 2.1 – VC Grijpskerk N 2.1
19 januari
VC Grijpskerk N 2.1 – Impala N 2.1
19 januari
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.1
19 januari
de Meeuwen N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
17 januari
VC Grijpskerk DS 1 – S.V.M/Marknesse DS 1 (1/8 finale beker)
12 januari
SURF HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
12 januari
Oranje Nassau DS 9 – VC Grijpskerk DS 3
12 januari
Actief DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
12 januari
Oranje Nassau DS 11- VC Grijpskerk DS 4
12 januari
Doles MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
12 januari
Actief HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
12 januari
Flash/Veendam MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
12 januari
DIO/Bedum MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
20 december
Betech Olhaco DS 2 – VC Grijpskerk DS 1
15 december
VC Grijpskerk DS 3 – Rovoc DS 3
15 december
VC Grijpskerk HS 1 – Olympia HS 3
15 december
VC Grijpskerk DS 1 – Sudosa/Desto DS 3
15 december
VC Grijpskerk HS 2 – Rovoc HS 1
15 december
VC Grijpskerk DS 2 – Sudosa/Desto DS 5
15 december
Zuidhorn: comb. de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Sudosa/Desto JA 1
15 december
Sudosa/Desto JC 3 – comb. de Meeuwen/Grijpskerk JC 1
15 december
VC Grijpskerk MC 1 – Doles MC 1
15 december
VC Grijpskerk MA 2 – Oranje Nassau MA 2
15 december
VC Grijpskerk MA 1 – Sudosa/Desto MA 1
15 december
VC Grijpskerk MB 1 – Impala MB 1
15 december
VC Grijpskerk N 4.1 – DIO/Bedum N 4.2
15 december
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.3
08 december
Smash & Block HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
08 december
Kroton HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
08 december
Olympia DS 5 – VC Grijpskerk DS 4
08 december
Kroton DS 5 – VC Grijpskerk DS 3
08 december
Rovoc XC 1 – comb. de Meeuwen/Grijpskerk JC 1
08 december
Dalen DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
08 december
O.S.R. MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
08 december
Olympia DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
08 december
Reflex JA 1 – comb. de Meeuwen/Grijpskerk JA 1
08 december
Sudosa/Desto MC 5 – VC Grijpskerk MC 1
07 december
Merna MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
01 december
Flash/Nieuwleuzen DS 1 – VC Grijpskerk Ds 1
01 december
vv Peize HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
01 december
vv Peize XC 1 – comb. de Meeuwen/Grijpskerk JC 1
01 december
Voklubol MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
01 december
Flash/Nieuwleuzen MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
01 december
Lycurgus N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
01 december
DIO/Bedum N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
29 november
Oryx DS 4 – VC Grijpskerk DS 4
29 november
Oryx DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
29 november
de Bevers MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
24 november
VC Grijpskerk DS 3 – Doles DS 1
24 november
VC Grijpskerk DS 4 – APSAZ DS 1
24 november
VC Grijpskerk HS 1 – Veracles HS 4
24 november
VC Grijpskerk DS 2 – Veracles DS 6
24 november
VC Grijpskerk HS 2 – Veracles HS 5
24 november
VC Grijpskerk DS 1 – Veracles DS 3
24 november
Zuidhorn: comb. de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 Impala Mix JA 1
24 november
comb. de Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – SURF JC 1
24 november
VC Grijpskerk MC 1 – Flash/Veendam MC 3
24 november
VC Grijpskerk MA 1 – Sudosa/Desto MA 2
24 november
VC Grijpskerk MB 1 – Volco MB 1
24 november
VC Grijpskerk MA 2 – DIO/Bedum MA 2
24 november
Lycurgus N 4.3 – VC Grijpskerk N 4.1
24 november
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.2
22 november
VC Grijpskerk DS 2 – VIOS/Kolham DS 1
21 november
Lycurgus HS 6 – VC Grijpskerk HS 1
20 november
VC Grijpskerk DS 1 – Olympia DS 1
17 november
VC Grijpskerk DS 3 – SC Rodenburg DS 1
17 november
VC Grijpskerk HS 1 – Oranje Nassau HS 1
17 november
VC Grijpskerk DS 1 – Oranje Nassau DS 1
17 november
VC Grijpskerk HS 2 – Oranje Nassau HS 2
17 november
VC Grijpskerk DS 2 – Oranje Nassau DS 3
17 november
Zuidhorn: de Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – Rovoc XC 1
17 november
VC Grijpskerk MB 1 – Sudosa/Desto MB 2
17 november
VC Grijpskerk MA 1 – VC058 MA 1
17 november
comb. de Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – hake/Tjoba JA 1
17 november
de Meeuwen MC 2 – VC Grijpskerk MC 1
17 november
VC Grijpskerk MA 2 – Merna MA 1
13 november
Voklubol DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
11 november
Lycurgus JA 1 – comb. Grijpskerk/de Meeuwen JA 1
10 november
VIOS/Kolham DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
10 november
Voklubol HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
10 november
VC Sneek MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
10 november
S.V.I. MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
10 november
DIO/Bedum MA 2 – VC Grijpskerk MA 2
10 november
VC Grijpskerk N 4.1 – DIO/Bedum N 4.2
10 november
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.3
09 november
Haulerwijk HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
09 november
NAS DS 2 – VC Grijpskerk DS 3
03 november
VC Grijpskerk HS 1 – Oostermoer HS 1
03 november
VC Grijpskerk DS 4 – Donitas DS 12
03 november
VC Grijpskerk HS 2 – Pouw Rent Donitas HS 6
03 november
VC Grijpskerk DS 2 – Donitas DS 6
03 november
VC Grijpskerk DS 1 – Donitas DS 4
03 november
Grijpskerk/de Meeuwen JC 1 – DIO/Bedum XC 1
03 november
VC Grijpskerk MC 1 – Oranje Nassau MC 1
03 november
VC Grijpskerk MA 1 – Captains***Kangeroe MA 1
03 november
Lycurgus MA 4 – VC Grijpskerk MA 2
01 november
Wesseling DOK DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
27 oktober
Impala MB 1- VC Grijpskerk MB 1
20 oktober
Sivoc DS 2 – VC Grijpskerk DS 4
20 oktober
Wesseling DOK MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
20 oktober
Donitas HS 7 – VC Grijpskerk HS 2
20 oktober
Lycurgus MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
20 oktober
Donitas DS 7 – VC Grijpskerk DS 2
13 oktober
VC Grijpskerk DS 3 – Lycurgus DS 6
13 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – Exstudiantes HS 3
13 oktober
VC Grijpskerk DS 4 – Exstudiantes DS 6
13 oktober
VC Grijpskerk HS 2 – Oryx HS 2
13 oktober
VC Grijpskerk DS 2 – Lycurgus DS 3
13 oktober
VC Grijpskerk DS 1 – Smash DS 1
13 oktober
Zuidhorn: Jongens A – Comb. Grijpskerk/de Meeuwen – Lycurgus JA 1
13 oktober
VC Grijpskerk MC 1 – Krathos MC 1
13 oktober
VC Grijpskerk MA 1 – Lycurgus MA 2
13 oktober
Jongens C – Comb. Grijpskerk/de Meeuwen – Sudosa/Desto JC 3
13 oktober
VC Grijpskerk MB 1 – VCO ’72 MB 1
13 oktober
VC Grijpskerk MA 2 – Doles MA 1
09 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – Lycurgus HS 4
06 oktober
DOVO/Hujades HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
06 oktober
vv Trias DS 4 – VC Grijpskerk DS 4
06 oktober
DIO/Bedum DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
06 oktober
DIO/Bedum DS 3 – VC Grijpskerk DS 2
06 oktober
vc Bolsward MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
06 oktober
Exstudiantes DS 7 – VC Grijpskerk DS 3
06 oktober
DIO/Bedum N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
06 oktober
Lycurgus MC 2 – VC Grijpskerk MC 1
05 oktober
DIO/Oosterwolde MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
29 september
VC Grijpskerk HS 1 – SURF HS 1
29 september
VC Grijpskerk DS 3 – Oranje Nassau DS 9
29 september
VC Grijpskerk DS 4 – Oranje Nassau DS 11
29 september
VC Grijpskerk HS 2 – Actief HS 1
29 september
VC Grijpskerk DS 1 – Wesseling DOK DS 1
29 september
VC Grijpskerk DS 2 – Actief DS 1
29 september
VC Grijpskerk MA 1 – Flash/Veendam MA 1
29 september
VC Grijpskerk MC 1 – DIO/Bedum MC 1
29 september
VC Grijpskerk MB 1 – Wesseling DOK MB 2
29 september
VC Grijpskerk MA 2 – Oranje Nassau MA 2
29 september
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.3
29 september
Lycurgus N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
27 september
vv D.S.O. DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
22 september
Stentor DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
22 september
VC Sneek MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
22 september
SURF MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
21 september
Impala HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
21 september
Impala HS 3 – VC Grijpskerk HS 2
21 september
Impala DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
21 september
Impala DS 6 – VC Grijpskerk DS 3
21 april
VC Grijpskerk DS 3 – Lycurgus DS 7
21 april
VC Grijpskerk DS 4 – DIO/Bedum DS
21 april
VC Grijpskerk HS 1 – DIO/Bedum HS 4
21 april
VC Grijpskerk HS 2 – Oranje Nassau HS 2
21 april
VC Grijpskerk DS 2 – Rovoc DS 1
21 april
VC Grijpskerk DS 1 – Annen DS 1
21 april
comb. Grijpskerk/deMeeuwen JB1 – Sudosa/Desto JB1
21 april
VC Grijpskerk MA2 – DIO/Bedum MA2
21 april
VC Grijpskerk MA1 – Set Up (IJsselmuiden) MA1
21 april
VC Grijpskerk MB1 – Lycurgus MB4
21 april
VC Grijpskerk MC1 – Annen MC1
21 april
LSV N6.2 – VC Grijpskerk N6.1
21 april
Stentor N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
21 april
DOVO/Hujades N4.2 – VC Grijpskerk N4.1
21 april
VC Grijpskerk N6.1 – Impala N6.1
14 april
Flash/Veendam DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
14 april
Krathos HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
14 april
VC Grijpskerk N6.1 – Actief N6.2
14 april
Lycurgus N6.1 – VC Grijpskerk N6.1
10 april
APSAZ DS 1 – VC Grijpskerk DS 4
06 april
VC Grijpskerk MC1 – Impala MC3
03 april
VC Grijpskerk DS 2 – Actief DS 1
31 maart
de Meeuwen MA1 – VC Grijpskerk MA1
29 maart
VC Grijpskerk DS 1 – Go4IT/DOK DS 1
24 maart
Smash & Block HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
24 maart
Doles DS 1 – VC Grijpskerk DS 3
24 maart
Oranje Nassau MB1 – VC Grijpskerk MB1
24 maart
Veracles HS 4 – VC Grijpskerk HS 1
24 maart
Veracles DS 10 – VC Grijpskerk DS 4
24 maart
Veracles DS 3 – VC Grijpskerk DS 1
24 maart
VC Grijpskerk N4.1 – Doles N4.1
24 maart
VC Sneek MA1 – VC Grijpskerk MA1
24 maart
Doles MC1 – VC Grijpskerk MC1
24 maart
VC Grijpskerk N4.1 – Oranje Nassau N4.1
24 maart
VC Grijpskerk N6.1 – Lycurgus N6.1
24 maart
Actief N6.2 – VC Grijpskerk N6.1
20 maart
Actief DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
20 maart
VC Grijpskerk HS 1 – Impala HS 2
17 maart
VC Grijpskerk DS 4 – Olympia DS 6
17 maart
VC Grijpskerk DS 3 – Olympia DS 5
17 maart
VC Grijpskerk HS 1 – Olympia HS 2
17 maart
VC Grijpskerk DS 1 – Flash/Nieuwleusen DS 1
17 maart
VC Grijpskerk DS 2 – Olympia DS 2
17 maart
VC Grijpskerk HS 2 – Peize HS 2
17 maart
DOVO/Hujades MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
17 maart
VC Grijpskerk MC 1 – Doles MC 1
17 maart
VC Grijpskerk MA 2 – DOVO/Hujades MA 1
17 maart
VC Grijpskerk MA 1 – Lycurgus MA 1
17 maart
de Meeuwen/Grijpskerk comb. JB 1 – Tyfoon JB 1
17 maart
VC Grijpskerk N4.1 – Oranje Nassau N4.1
17 maart
VC Grijpskerk N4.1 – Doles N4.1
15 maart
Peize HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
10 maart
Oranje Nassau DS 3 – VC Grijpskerk DS 2
10 maart
VIOS/Kolham DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
10 maart
Oranje Nassau MA 3 – VC Grijpskerk MA 2
10 maart
Emmen ’95 MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
10 maart
Doles MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
10 maart
Stentor N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
10 maart
DOVO/Hujades N4.2 – VC Grijpskerk N4.1
09 maart
Haulerwijk HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
09 maart
Haulerwijk DS 2 – VC Grijpskerk DS 3
08 maart
DIO/OH DS 1- VC Grijpskerk DS 4
06 maart
VC Grijpskerk DS 2 – Impala DS 2
03 maart
de Meeuwen MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
03 maart
LSV N6.2 – VC Grijpskerk N6.1
03 maart
VC Grijpskerk N6.1 – Impala N6.1
23 februari
Hevoc ’89 JB 1 – VC Grijpskerk/de Meeuwen JB 1
20 februari
VC Grijpskerk DS 1 – Dalen DS 1
17 februari
VC Grijpskerk DS 4 – APSAZ DS 1
17 februari
Rovoc DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
10 februari
Abiant/Set Uppers MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
10 februari
Stentor DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
10 februari
Oranje Nassau DS 11 – VC Grijpskerk DS 4
10 februari
Sudosa/Desto MC 3 – VC Grijpskerk MC 1
10 februari
VC Zwolle MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
10 februari
Actief N 6.2 – VC Grijpskerk N 6.1
10 februari
Stentor MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
10 februari
Sudosa/Desto JB 1 – VC Grijpskerk/de Meeuwen JB 1
10 februari
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
10 februari
VC Grijpskerk N6.1 – Lycurgus N6.1
10 februari
Doles N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
09 februari
Sudosa/Desto DS 3 – VC Grijpskerk DS 1
09 februari
Fama HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
08 februari
DES HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
06 februari
Calamity DS 1 – VC Grijpskerk DS 3
03 februari
VC Grijpskerk DS 4 – Oranje Nassau DS 9
03 februari
VC Grijpskerk DS 3 – Oranje Nassau DS 15
03 februari
VC Grijpskerk HS 1 – Oranje Nassau HS 1
03 februari
VC Grijpskerk DS 2 – Lycurgus DS 3
03 februari
VC Grijpskerk DS 1 – Oranje Nassau DS 2
03 februari
VC Grijpskerk HS 2 – VIOS/Kolham HS 3
03 februari
VC Grijpskerk MA2 – Merna MA1
03 februari
VC Grijpskerk MA1 – de Meeuwen MA1
03 februari
VC Grijpskerk MB1 – DOVO/Hujades MB1
03 februari
VC Grijpskerk MC1 – Sudosa/Desto MC1
30 januari
Flash/Nieuwleusen DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
27 januari
Lycurgus DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
27 januari
Voklubol DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
27 januari
Oranje Nassau DS 10 – VC Grijpskerk DS 3
27 januari
Voklubol HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
27 januari
de Bevers DS 2 – VC Grijpskerk DS 1
27 januari
Rovoc MC1 – VC Grijpskerk MC1
27 januari
Donitas HS 7 – VC Grijpskerk HS 2
27 januari
Voklubol MA1 – VC Grijpskerk MA2
27 januari
Lycurgus MA1 – VC Grijpskerk MA1
25 januari
VC Grijpskerk HS 2 – Smash & Block HS 1
25 januari
DIO/Bedum MC1 – VC Grijpskerk MC1
20 januari
VC Grijpskerk DS 3 – Donitas DS 14
20 januari
VC Grijpskerk HS 1 – Kroton HS1
20 januari
VC Grijpskerk DS 4 – Donitas DS 11
20 januari
Doles MA2 – VC Grijpskerk MA2
20 januari
VC Grijpskerk DS 1 – Donitas DS 4
20 januari
VC Grijpskerk DS 2 – Donitas DS 6
20 januari
VC Grijpskerk MA1 – Sudosa/Desto MA1
20 januari
VC Grijpskerk MB1 – Abiant/Set Uppers MB1
20 januari
VC Grijpskerk MC1 – Flash/Veendam MC1
20 januari
VC Grijpskerk N4.1 – Stentor N4.1
20 januari
Impala N6.1 – VC Grijpskerk N6.1
20 januari
VC Grijpskerk N4.1 – DOVO/Hujades N4.2
16 januari
SURF HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
16 januari
Impala DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
15 januari
VC Grijpskerk N6.1 – LSV N6.2
13 januari
Captains***Kangeroe DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
13 januari
Exstudiantes HS 3 – VC Grijpskerk HS 1
13 januari
Exstudiantes DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
13 januari
Captains***Kangeroe MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
13 januari
Exstudiantes DS 5 – VC Grijpskerk DS 4
12 januari
DIO/Oosterwolde MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
12 januari
G.A.V. Unitas MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
11 januari
Rovoc HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
11 januari
Exstudiantes DS 6 – VC Grijpskerk DS 3
06 januari
Tyfoon JB 1 – de Meeuwen/VC Grijpskerk comb. JB 1
19 december
Impala DS 5 – VC Grijpskerk DS 3
16 december
VC Grijpskerk DS 3 – Impala DS 5
16 december
VC Grijpskerk HS 2 – Krathos HS 2
16 december
VC Grijpskerk DS 1 – Flash/Veendam DS 1
16 december
DOVO/Hujades MA1 – VC Grijpskerk MA2
16 december
VC Grijpskerk MC1 – Rovoc MC1
16 december
VC Grijpskerk MB1 – Flash/Veendam MB3
16 december
VC Grijpskerk MA1 – Impala MA1
16 december
VC Grijpskerk N4.1 – DOVO/Hujades N4.1
14 december
DAC DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
09 december
Krathos DS 2 – VC Grijpskerk DS 4
09 december
Krathos DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
09 december
Dalen DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
09 december
DAC XB 1 – de Meeuwen/VC Grijpskerk comb. JB 1
09 december
Ritola MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
09 december
Veracles HS 5 – VC Grijpskerk HS 2
09 december
Flash/Veendam MB 3 – VC Grijpskerk MB 1
08 december
Ritola DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
02 december
VC Grijpskerk DS 4 – Veracles DS 10
02 december
VC Grijpskerk HS 1 – Wereldrestaurant Wereldgeluk Veracles HS 4
02 december
VC Grijpskerk DS 3 – Doles DS 1
02 december
VC Grijpskerk DS 1 – De Brouwerij/Veracles DS 3
02 december
VC Grijpskerk MB 1 – Doles MB 2
02 december
VC Grijpskerk MA 2 – vv Trias MA 1
02 december
VC Grijpskerk MA 1 – VC Sneek MA 1
02 december
VC Grijpskerk MC 1 – VC Sneek MC 1
02 december
de Meeuwen N 5.2 – VC Grijpskerk N 5.1
02 december
VC Grijpskerk N 5.1 – Stentor N 5.1
01 december
VC Grijpskerk HS 1 – VC058 HS 1
25 november
Olympia DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
25 november
Flash Nieuwleusen DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
25 november
vv Trias MA1 – VC Grijpskerk MA2
25 november
Stentor MB1 – VC Grijpskerk MB1
25 november
Olympia HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
25 november
Flash Veendam MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
25 november
VC Grijpskerk N4.1 – Stentor N4.1
25 november
Lycurgus N4.2 – VC Grijpskerk N4.1
23 november
VC Sneek DS 4 – VC Grijpskerk DS 1
23 november
Olympia DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
21 november
Olympia DS 5 – VC Grijpskerk DS 3
21 november
Oranje Nassau DS 9 – VC Grijpskerk DS 4
20 november
Oranje Nassau DS 15 – VC Grijpskerk DS 3
18 november
Oranje Nassau DS 2 – VC Grijpskerk DS 1
18 november
VIOS/Kolham HS 3 – VC Grijpskerk HS 2
18 november
VC Sneek MC2 – VC Grijpskerk MC1
18 november
Sudosa/Desto MA2 – VC Grijpskerk MA1
18 november
DES N5.1 – VC Grijpskerk N5.1
18 november
G.A.V. Unitas N5.1 – VC Grijpskerk N5.1
18 november
DOVO N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
18 november
VC Grijpskerk N4.1 – vv Trias N4.1
17 november
Merna MA1 – VC Grijpskerk MA2
14 november
VC Grijpskerk HS 1 – Kwiek HS 1 (2e ronde beker)
11 november
VC Grijpskerk HS 1 – Haulerwijk HS 1
11 november
VC Grijpskerk DS 4 – DIO/OH DS 1
11 november
VC Grijpskerk DS 3 – Haulerwijk DS 2
11 november
VC Grijpskerk DS 2 – Oranje Nassau DS 3
11 november
VC Grijpskerk MC1 – de Meeuwen MC1
11 november
VC Grijpskerk MA1 – Emmen ’95 MA1
11 november
VC Grijpskerk MB1 – G.A.V. Unitas MB1
11 november
VC Grijpskerk MA2 – Oranje Nassau MA3
11 november
VC Grijpskerk N5.1 – Impala N5.2
11 november
de Meeuwen N5.2 – VC Grijpskerk N5.1
11 november
Sudosa/Desto JB1 – comb. de Meeuwen/VC Grijpskerk JB1
11 november
VC Grijpskerk N4.1 – Lycurgus N4.2
11 november
Stentor N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
04 november
VC Grijpskerk DS 4 – Lycurgus DS 6
04 november
VC Grijpskerk DS 3 – Calamity DS 1
04 november
VC Grijpskerk HS 1 – Fama HS 1
04 november
VC Grijpskerk DS 2 – Stentor DS 2
04 november
VC Grijpskerk DS 1 – Sudosa/Desto DS 3
04 november
VC Grijpskerk HS 2 – DES HS 1
04 november
VC Grijpskerk MA 2 – Stentor MA 1
04 november
VC Grijpskerk MA 1 – VC Zwolle MA 1
04 november
VC Grijpskerk MB 1 – Peize/Actief comb. MB 1
04 november
VC Grijpskerk/de Meeuwen comb. JB 1 – Sudosa/Desto JB 1
04 november
VC Grijpskerk MC 1 – Stanfries MC 1
04 november
VC Grijpskerk N 4.1 – DOVO/Hujades N 4.1
04 november
vv Trias N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
04 november
VC Grijpskerk N 5.1 – Stentor N 5.1
04 november
VC Grijpskerk N 5.1 – DES N 5.1
28 oktober
VC Grijpskerk HS 2 – Veracles HS 5
28 oktober
VC Grijpskerk MC 1 – Impala MC 3
28 oktober
VC Grijpskerk MA 1 – Ritola MA 1
28 oktober
Lycurgus JB 1 – VC Grijpskerk/de Meeuwen comb. JB 1
28 oktober
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.2
28 oktober
Stentor N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
21 oktober
VC Grijpskerk DS 3 – Krathos DS 3
21 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – SURF HS 1
21 oktober
VC Grijpskerk DS 4 – Krathos DS 2
21 oktober
VC Grijpskerk DS 2 – Ritola DS 1
21 oktober
VC Grijpskerk MB 1 – Oranje Nassau MB 1
21 oktober
VC Grijpskerk MA 2 – Doles MA 2
21 oktober
Tyfoon JB 1 – de Meeuwen/Grijpskerk comb. JB 1
14 oktober
VC Grijpskerk DS 4 – Oranje Nassau DS 11
14 oktober
VC Grijpskerk DS 3 – Oranje Nassau DS 10
14 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – Voklubol HS 1
14 oktober
Peize MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
14 oktober
VC Grijpskerk HS 2 – Donitas HS 7
14 oktober
VC Grijpskerk DS 1 – de Bevers DS 2
14 oktober
VC Grijpskerk DS 2 – Voklubol DS 1
14 oktober
VC Grijpskerk MA 2 – Voklubol MA 1
14 oktober
VC Grijpskerk MA 1 – Sudosa/Desto MA 2
14 oktober
VC Grijpskerk MC 1 – DIO/Oosterwolde MC 1
14 oktober
VC Grijpskerk N 4.1 – vv Trias N 4.1
14 oktober
DOVO/Hujades N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
14 oktober
de Meeuwen/Grijpskerk comb. JB 1- HeVoc ’89 JB 1
14 oktober
VC Grijpskerk N 5.1 – G.A.V. Unitas N 5.1
14 oktober
Lycurgus N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
14 oktober
Impala N 5.2 – VC Grijpskerk N 5.1
14 oktober
VC Grijpskerk N 4.1 – Stentor N 4.1
10 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – G.A.V. Unitas HS 1 (1e ronde beker)
07 oktober
Donitas DS 14 – VC Grijpskerk DS 3
07 oktober
Kroton HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
07 oktober
Donitas DS 11 – VC Grijpskerk DS 4
07 oktober
Donitas DS 6 – VC Grijpskerk DS 2
07 oktober
Donitas DS 4 – VC Grijpskerk DS 1
07 oktober
Stanfries MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
07 oktober
Sudosa/Desto MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
30 september
VC Grijpskerk DS 4 – Exstudiantes DS 5
30 september
VC Grijpskerk DS 3 – Exstudiantes DS 6
30 september
VC Grijpskerk HS 1 – Exstudiantes HS 3
30 september
VC Grijpskerk HS 2 – Rovoc HS 1
30 september
VC Grijpskerk DS 2 – Exstudiantes DS 1
30 september
VC Grijpskerk DS1 – Captains***Kangeroe DS1
30 september
VC Grijpskerk MC1 – DIO/Bedum MC1
30 september
VC Grijpskerk MB1 – Stentor MB1
30 september
VC Grijpskerk MA1 – Captains***Kangeroe MA1
26 september
S.V.T DS1 – VC Grijpskerk DS 1 (er word gespeeld in Grijpskerk !!)
23 september
Rovoc DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
23 september
Oranje Nassau HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
23 september
Set Up IJsselmuiden MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
23 september
Lycurgus MB 4 – VC Grijpskerk MB 1
23 september
DIO/Bedum MA 2 – VC Grijpskerk MA 2
23 september
Annen DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
21 september
DIO/Bedum HS 4 – VC Grijpskerk HS 1
21 september
DIO/Bedum DS 6 – VC Grijpskerk DS 4
19 september
Lycurgus DS 7 – VC Grijpskerk DS 3
19 september
Annen MC 1 – VC Grijpskerk MC 1
22 april
VC Grijpskerk HS 1 – Impala HS 2
22 april
VC Grijpskerk DS 2 – Impala DS 2
22 april
VC Grijpskerk DS 3 – Oranje Nassau DS 14
22 april
VC Grijpskerk HS 2 – Abiant/Set Uppers HS 2
22 april
VC Grijpskerk DS 1 – sv Oerterp DS 1
22 april
VC Grijpskerk MB 2 – Abiant/Set Uppers MB 3
22 april
VC Grijpskerk MA 1 – Abiant/Set Uppers MA 1
22 april
VC Grijpskerk XC 1 – Lycurgus JC 1
22 april
Lycurgus N 4.3 – VC Grijpskerk N 4.1
22 april
VC Grijpskerk N 4.1 – de Meeuwen N 4.2
22 april
de Meeuwen N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
22 april
DOVO/Hujades N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
22 april
VC Grijpskerk N 6.1 – Impala N 6.2
22 april
VC Grijpskerk N 6.1 – vv Trias N 6.1
08 april
VIOS/Kolham DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
08 april
de Meeuwen DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
08 april
VIOS/Kolham MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
08 april
de Meeuwen MC 2 – VC Grijpskerk XC 1
08 april
DOVO/Hujades N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
08 april
Lycurgus N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
08 april
Lycurgus N 6.1 – VC Grijpskerk N 6.1
08 april
Impala N 6.2 – VC Grijpskerk N 6.1
06 april
VC Grijpskerk DS 1 – Smash DS 1 (halve finale beker)
01 april
VC Grijpskerk HS 1 – de Meeuwen HS 2
01 april
VC Grijpskerk DS 3 – Kroton DS 4
01 april
VC Grijpskerk DS 2 – Voklubol DS 1
01 april
VC Grijpskerk MA 1 – SC Rodenburg MA 1
01 april
VC Grijpskerk MB 1 – vc Joure MB 1
01 april
VC Grijpskerk DS 1 – LSV DS 1
01 april
DOVO/Hujades MC 1 – VC Grijpskerk XC 1
01 april
VC Grijpskerk MA 2 – Merna MA 1
01 april
Lycurgus MB 4 – VC Grijpskerk MB 2
01 april
VC Grijpskerk N 4.1 – DOVO/Hujades N 4.1
01 april
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
01 april
VC Grijpskerk N 4.1 – Oranje nassau N 4.1
01 april
VC Grijpskerk N 3.1 – de Meeuwen N 3.1
25 maart
Donitas DS 13 – VC Grijpskerk DS 3
25 maart
Donitas DS 5 – VC Grijpskerk DS 1
25 maart
Donitas HS 7 – VC Grijpskerk HS 2
25 maart
vv Trias N 6.1 – VC Grijpskerk N 6.1
25 maart
Stentor MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
25 maart
Donitas DS 7 – VC Grijpskerk DS 2
25 maart
Donitas HS 5 – VC Grijpskerk HS 1
25 maart
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.1
25 maart
VC Bolsward MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
21 maart
VC Grijpskerk DS 3 – Calamity DS 1
18 maart
Krathos HS 3 – VC Grijpskerk HS 2
18 maart
Krathos DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
18 maart
Volleybalver. Peize HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
18 maart
Krathos DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
17 maart
Impala MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
17 maart
Merna MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
17 maart
SC Rodenburg MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
17 maart
VC Grijpskerk XC 1 – Oranje Nassau MC 1
15 maart
Oranje Nassau MA 3 – VC Grijpskerk MA 2
11 maart
VC Grijpskerk DS 2 – Exstudiantes DS 1
11 maart
VC Grijpskerk HS 1 – Exstudiantes HS 2
11 maart
VC Grijpskerk DS 3 – Exstudiantes DS 6
11 maart
SURF MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
11 maart
VC Grijpskerk DS 1 – DOVO/Hujades DS 1
11 maart
VC Grijpskerk HS 2 – Oryx HS 2
11 maart
VC Grijpskerk MB 2 – Lycurgus MB 4
11 maart
VC Grijpskerk MA 1 – Lycurgus MA 2
11 maart
VC Grijpskerk XC 1 – DOVO/Hujades MC 1
11 maart
VC Grijpskerk MA 2 – vv Trias MA 1
11 maart
VC Grijpskerk N 3.1 – DOVO/Hujades N 3.1
11 maart
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
11 maart
Lycurgus N 6.5 – VC Grijpskerk N 6.1
11 maart
Doles N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
11 maart
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.3
11 maart
Impala N 6.2 – VC Grijpskerk N 6.1
11 maart
de Meeuwen N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
11 maart
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.3
11 maart
DOVO/Hujades N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
04 maart
Kroton HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
04 maart
Doles DS 2 – VC Grijpskerk DS 3
04 maart
Actief DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
04 maart
Stentor DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
04 maart
Oranje Nassau MC 1 – VC Grijpskerk XC 1
04 maart
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
04 maart
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.2
04 maart
de Meeuwen N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
04 maart
VC Grijpskerk N 3.1 – Doles N 3.1
03 maart
Sivoc MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
03 maart
Smash MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
02 maart
G.A.V. Unitas HS 1 – VC Grijpskerk HS 2
02 maart
VC Grijpskerk DS 1 – Flash/Nieuwleusen DS 1
25 februari
vv Trias N 6.1 – VC Grijpskerk N 6.1
25 februari
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.1
16 februari
VC Grijpskerk HS 2 – Oranje Nassau HS 4
14 februari
SURF HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
11 februari
Impala DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
11 februari
Impala MB 3 – VC Grijpskerk MB 2
04 februari
VC Grijpskerk DS 2 – vv Rolde DS 1
04 februari
VC Grijpskerk HS 1 – Haulerwijk HS 1
04 februari
VC Grijpskerk DS 1 – DIO/Bedum DS 2
04 februari
VC Grijpskerk MB 2 – Haulerwijk MB 1
04 februari
VC Grijpskerk HS 2 – vv Trias HS 3
04 februari
VC Grijpskerk MB 1 – Impala MB 2
04 februari
VC Grijpskerk MA 1- Sudosa/Desto MA 6
04 februari
VC Grijpskerk XC 1 – Rovoc MC 2
04 februari
VC Grijpskerk MA 2 – Oranje Nassau MA 2
04 februari
Lycurgus N 6.3 – VC Grijpskerk N 6.1
04 februari
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.5
04 februari
Oranje Nassau N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
04 februari
VC Grijpskerk N 4.1 – Lycurgus N 4.2
02 februari
VC Grijpskerk DS 1 – CoVos DS 1
28 januari
vv Trias DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
28 januari
Flash/Veendam DS 2 – VC Grijpskerk DS 1
28 januari
SV Aduard DS 2 – VC Grijpskerk DS 3
28 januari
VC058 MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
28 januari
Oranje Nassau HS 4 – VC Grijpskerk HS 2
28 januari
Flash/Veendam MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
28 januari
Oranje Nassau MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
28 januari
Oranje Nassau MB 2 – VC Grijpskerk MB 2
28 januari
Flash/Veendam MC 2 – VC Grijpskerk XC 1
28 januari
DOVO/Hujades N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
28 januari
Winkhem N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
28 januari
VC Grijpskerk N 3.1 – Lycurgus N 3.1
21 januari
VC Grijpskerk DS 3 – Smash & Block DS 3
21 januari
VC Grijpskerk DS 2 – Oranje Nassau DS 4
21 januari
VC Grijpskerk HS 1 – Rovoc HS 1
21 januari
VC Grijpskerk MB 2 – Sudosa/Desto MB 10
21 januari
VC Grijpskerk DS 1 – Veracles DS 3
21 januari
VC Grijpskerk HS 2 – Veracles HS 5
21 januari
VC Grijpskerk MA 1 – Sudosa/Desto MA 8
21 januari
VC Grijpskerk MB 1 – VC 058 MB 2
21 januari
VC Grijpskerk XC 1 – Rovoc MC 2
21 januari
VC Grijpskerk MA 2 – vv Trias MA 1
21 januari
Lycurgus N 6.3 – VC Grijpskerk N 6.1
21 januari
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.5
14 januari
Olympia HS 4 – VC Grijpskerk HS 2
14 januari
Olympia HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
14 januari
Sudosa/Desto MA 6 – VC Grijpskerk MA 1
14 januari
Sudosa/Desto MB 11 – VC Grijpskerk MB 2
14 januari
Flash/Veendam MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
14 januari
Olympia DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
14 januari
Lycurgus N4.3 – VC Grijpskerk N4.1
14 januari
Flash/Veendam MC 2 – VC Grijpskerk XC 1
14 januari
VC Sneek MB2 – VC Grijpskerk MB1
14 januari
VC Grijpskerk N4.1 – de Meeuwen N4.2
12 januari
Lycurgus DS 9 – VC Grijpskerk DS 3
07 januari
Sivoc HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
17 december
VC Grijpskerk DS 3 – Impala DS 5
17 december
VC Grijpskerk HS 1 – Sivoc HS 1
17 december
VC Grijpskerk DS 2 – VIOS/Kolham DS 2
17 december
VC Grijpskerk HS 2 – VIOS/Kolham HS 3
17 december
VC Grijpskerk DS 1 – de Meeuwen DS 1
17 december
VC Grijpskerk MB 2 – de Meeuwen MB 1
17 december
VC Grijpskerk MB 1 – vc Bolsward MB 1
17 december
VC Grijpskerk XC 1 – de Meeuwen MC 2
17 december
VC Grijpskerk MA 1 – VIOS/Kolham MA 1
17 december
VC Grijpskerk MA 2 – Oranje Nassau MA 3
10 december
Abiant/Set Uppers MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
10 december
Voklubol DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
10 december
LSV DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
10 december
Kroton DS 4 – VC Grijpskerk DS 3
10 december
Exstudiantes HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
10 december
vc Joure MB 1 – VC Grijpskerk MB 1
10 december
Doles N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
10 december
Oranje Nassau MA 3 – VC Grijpskerk MA 2
10 december
VC Grijpskerk N 4.1 – de Meeuwen N 4.2
10 december
VC Grijpskerk N 3.1 – Lycurgus N 3.1
10 december
VC Grijpskerk N 3.1- Winkhem N 3.1
10 december
DOVO/Hujades N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
09 december
G.A.V. Unitas MB 1 – VC Grijpskerk MB 2
03 december
VC Grijpskerk DS 2 – Donitas DS 7
03 december
VC Grijpskerk HS 1 – Donitas HS 5
03 december
VC Grijpskerk DS 3 – Donitas DS 13
03 december
VC Grijpskerk MB1 – Smash MB1
03 december
VC Grijpskerk DS 1 – Donitas DS 5
03 december
VC Grijpskerk HS 2 – Donitas HS 7
03 december
VC Grijpskerk N6.1 – Impala N6.1
03 december
Sudosa/Desto MA 8 – VC Grijpskerk MA 1
03 december
Lycurgus N6.2 – VC Grijpskerk N6.1
03 december
VC Grijpskerk N4.1 – Lycurgus N4.2
03 december
de Meeuwen N4.2 – VC Grijpskerk N4.1
29 november
VC Grijpskerk DS 3 – Lycurgus DS 9
26 november
VC Grijpskerk DS 3 – SV Aduard DS 2
26 november
VC Grijpskerk DS 2 – vv Trias DS 1
26 november
VC Grijpskerk HS 1 – SURF HS 1
26 november
VC Grijpskerk DS 1 – Flash/Veendam DS 2
26 november
VC Grijpskerk MB 2 – Oranja Nassau MB 2
26 november
VC Grijpskerk MB 1 – VC058 MB 1
26 november
VC Grijpskerk XC 1 – Flash/Veendam MC 2
26 november
VC Grijpskerk MA 1 – Oranje Nassau MA 1
26 november
VC Grijpskerk MA 2 – Flash/Veendam MA 1
26 november
Lycurgus N 6.2 – VC Grijpskerk N 6.1
26 november
de Meeuwen N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
26 november
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
26 november
VC Grijpskerk N 6.1 – Impala N 6.1
25 november
VC Grijpskerk MA 1 – Sivoc MA 1
19 november
DOVO/Hujades DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
19 november
Exstudiantes DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
19 november
Oryx HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
19 november
DOVO/Hujades MC 1 – VC Grijpskerk XC 1
19 november
Exstudiantes DS 6 – VC Grijpskerk DS 3
19 november
Sudosa/Desto MB 3 – VC Grijpskerk MB 1
19 november
VC Grijpskerk N 4.1 – Doles N 4.1
19 november
Lycurgus N 4.2 – VC Grijpskerk N 4.1
12 november
VC Grijpskerk DS 2 – Stentor DS 2
12 november
VC Grijpskerk HS 1 – Kroton HS 1
12 november
VC Grijpskerk DS 3 – Doles DS 2
12 november
VC Grijpskerk DS 1 – Actief DS 1
12 november
VC Grijpskerk HS 2 – G.A.V. Unitas HS 1
12 november
VC Grijpskerk MB 2 – G.A.V. Unitas MB 1
12 november
VC Grijpskerk XC 1 – Lycurgus JC 1
12 november
VC Grijpskerk MA 2 – Oranje Nassau MA 2
12 november
VC Grijpskerk MB 1 – Sudosa/Desto MB 3
12 november
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.4
12 november
G.A.V. Unitas N 6.1 – VC Grijpskerk N 6.1
12 november
de Meeuwen N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
12 november
VC Grijpskerk N 3.1 – Lycurgus N 3.1
12 november
vv Trias N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
12 november
VC Grijpskerk N 3.1 – Winkhem N 3.1
12 november
DOVO/Hujades N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
12 november
Winkhem N 4.1 – VC Grijpskerk N 4.1
10 november
VC Grijpskerk DS 1 – Exstudiantes DS 1 (2e ronde beker)
05 november
VC Grijpskerk HS 1 – Peize HS 2
05 november
VC Grijpskerk DS 3 – Krathos DS 3
05 november
VC Grijpskerk DS 2 – Krathos DS 1
05 november
VC Grijpskerk DS 1 – Impala DS 1
05 november
VC Grijpskerk MB 2 – Impala MB 3
05 november
VC Grijpskerk HS 2 – Krathos HS 3
05 november
VC Grijpskerk MB 1 – SURF MB 1
05 november
VC Grijpskerk MA 2 – LSV MA 1
05 november
VC Grijpskerk N6.1 – Lycurgus N6.2
05 november
VC Grijpskerk N3.1 – Lycurgus N3.1
05 november
Impala N6.1 – VC Grijpskerk N6.1
05 november
VC Grijpskerk N4.1 – vv Trias N4.1
05 november
de Meeuwen N3.1 – VC Grijpskerk N3.1
05 november
Winkhem N3.1 – VC Grijpskerk N3.1
05 november
Winkhem N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
29 oktober
vv Trias HS 3 – VC Grijpskerk HS 2
29 oktober
vv Rolde DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
29 oktober
Oranje Nassau MA 2 – VC Grijpskerk MA 2
29 oktober
DIO/Bedum DS 2 – VC Grijpskerk DS 1
29 oktober
Oranje Nassau MC 1 – VC Grijpskerk XC 1
29 oktober
VC Grijpskerk N4.1 – Doles N4.1
29 oktober
Lycurgus N4.2 – VC Grijpskerk N4.1
29 oktober
VC Grijpskerk N4.1 – de Meeuwen N4.2
28 oktober
Haulerwijk HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
28 oktober
Haulerwijk MB 1 – VC Grijpskerk MB 2
27 oktober
Calamity D1 – VC Grijpskerk D3
22 oktober
LSV MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
15 oktober
Winkhem N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
15 oktober
VC Grijpskerk N 6.1 – Lycurgus N 6.4
15 oktober
Lycurgus N 3.1 – VC Grijpskerk N 3.1
15 oktober
G.A.V. Unitas N 6.1 – VC Grijpskerk N 6.1
15 oktober
VC Grijpskerk N 3.1 – de Meeuwen N 3.1
14 oktober
Impala DS 5 – VC Grijpskerk DS 3
11 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – vv Trias H1 (1e ronde beker)
10 oktober
vv Trias DS 1 – VC Grijpskerk DS 1 (1e ronde beker)
08 oktober
Rovoc HS 1 – VC Grijpskerk HS 1
08 oktober
Smash/Block DS 3 – VC Grijpskerk DS 3
08 oktober
Veracles DS 3 – VC Grijpskerk DS 1
08 oktober
Rovoc MC 2 – VC Grijpskerk XC 1
08 oktober
Oranje Nassau DS 4 – VC Grijpskerk DS 2
08 oktober
Veracles HS 5 – VC Grijpskerk HS 2
08 oktober
VC 058 MB 2 – BV Grijpskerk MB 1
08 oktober
VC Grijpskerk N4.1 – Winkhem N4.1
08 oktober
VC Grijpskerk N6.1 – G.A.V. Unitas N6.1
08 oktober
Sudosa/Desto MB 10 – VC Grijpskerk MB 2
08 oktober
Lycurgus N6.4 – VC Grijpskerk N6.1
08 oktober
vv Trias N4.1 – VC Grijpskerk N4.1
08 oktober
VC Grijpskerk N3.1 – DOVO/Hujades N3.1
08 oktober
Lycurgus N3.1 – VC Grijpskerk N3.1
08 oktober
VC Grijpskerk N3.1 – de Meeuwen N3.1
06 oktober
VC Grijpskerk DS 2 – LSV D 1 (1e ronde beker)
01 oktober
VC Grijpskerk HS 1 – Olympia HS 2
01 oktober
VC Grijpskerk DS 2 – Rovoc DS 1
01 oktober
VC Grijpskerk MB 2 – Sudosa/Desto MB 11
01 oktober
VC Grijpskerk DS 1 – Olympia DS 1
01 oktober
VC Grijpskerk HS 2 – Olympia HS 4
01 oktober
VC Grijpskerk MA 1 – Stentor MA 1
01 oktober
VC Grijpskerk MB 1 – VC Sneek MB 2
01 oktober
VC Grijpskerk XC1 – de Meeuwen MC2
01 oktober
VC Grijpskerk MA 2 – Merna MA 1
24 september
Set Uppers MB 3 – VC Grijpskerk MB 2
24 september
LSV MA 1 – VC Grijpskerk MA 1
24 september
Lycurgus MB 2 – VC Grijpskerk MB 1
24 september
Lycurgus JC 1 – VC Grijpskerk XC 1
23 september
Impala HS 2 – VC Grijpskerk HS 1
23 september
Impala DS 2 – VC Grijpskerk DS 2
23 september
Abiant/Set Uppers HS 2 – VC Grijpskerk HS 2
22 september
SV Oerterp DS 1 – VC Grijpskerk DS 1
22 september
Oranje Nassau DS 14 – VC Grijpskerk DS 3
15 juni
VC Grijpskerk Dames 1 – Regionaal Talenten Centrum Groningen 1
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4 – Donitas DS 11
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3 – Kroton DS 2
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1 – Donitas HS 5
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1 – Donitas DS 5
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum DS 2 – Donitas DS 7
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 2 – Kroton HS 2
23 april
VIOS/Kolham MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2 – vv Trias MA 1
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1 – DOVO/Hujades MA 1
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1 – Impala MC 4
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 2 – Oranje Nassau MB 3
23 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1 – Impala JC 1
16 april
Actief DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2
16 april
vv Trias MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1
16 april
Oranje Nassau MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2
16 april
Stanfries MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
16 april
DIO/Bedum DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1
16 april
DIO/Bedum DS 7 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4
16 april
Impala JC 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1
16 april
Lycurgus MC 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1
14 april
Oryx DS 3 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3
14 april
DIO/Bedum HS 4 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1
14 april
DIO/Bedum HS 6 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 2
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3 – Exstudiantes DS 2
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1 – Volleybalver. Peize HS 2
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4 – Merna DS 1
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1 – DIO/Oosterwolde DS 1
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2 – Volleybalver. Peize DS 1
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1 – Lycurgus MC 2
09 april
Krathos MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1 – Impala MB 2
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2 – Oranje Nassau MA 1
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1 – Sudosa/Desto JC 2
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1 – Lycurgus N6.3
09 april
Lycurgus N6.2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1
09 april
Doles N3.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
09 april
vv Trias N3.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1 – de Meeuwen N3.2
09 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2 – de Meeuwen N6.1
09 april
Merna N6.2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2
08 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC1 – Doles MC1
02 april
vv Trias DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3
02 april
Lycurgus DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1
02 april
Volop ’69 MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 2
02 april
Oranje Nassau MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1
02 april
Lycurgus DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2
02 april
Lycurgus HS 4 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1
02 april
Sudosa/Desto JC 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1
02 april
de Meeuwen JC 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1
02 april
Lycurgus N6.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N 6.2
02 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2 – Lycurgus N6.5
02 april
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1 – Lycurgus N6.4
02 april
Merna N6.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1
01 april
Sudosa/Desto MB 3 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
01 april
Merna DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4
31 maart
Lycurgus HS 7 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 2
26 maart
Peize DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2
26 maart
Doles MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1
26 maart
Doles MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
26 maart
Doles MC 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1
19 maart
Oranje Nassau HS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1
19 maart
VIOS/Kolham DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2
19 maart
Smash & Block MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2
19 maart
VC058 MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
19 maart
Flash/Veendam DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1
19 maart
Flash/Veendam MB 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 2
19 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1 – Doles MC 1
19 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1 – Sudosa/Desto JC 2
19 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum N3.1 – Oranje Nassau N3.1
19 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1 – Doles N3.1
19 maart
de Meeuwen N3.3 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
18 maart
NAS HS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 2
18 maart
Stentor DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3
18 maart
SC Rodenburg DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4
17 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2 – VC Grijpskerk MA 1
14 maart
de Meeuwen MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3 – Veracles DS 6
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4 – SC Rodenburg DS 1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1 – Sivoc HS 1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 2 – Veracles HS 6
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1 – Flash/Veendam DS 2
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2 – Oranje Nassau DS 4
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB1 – VIOS/Kolham MB1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA1 – Impala MA2
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA2 – DOVO/Hujades MA1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB2 – Lycurgus MB4
12 maart
Sudosa/Desto JC2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1 – Krathos MC 1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1 – vv trias N3.1
12 maart
de Meeuwen N3.2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1 – de Meeuwen N3.3
12 maart
de Meeuwen N6.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1 – Oranje Nassau N3.1
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2 – Merna N6.2
12 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1 – LSV N6.1
12 maart
Lycurgus N6.2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1
08 maart
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2 – Sudosa/Desto DS 3
27 februari
DOVO/Hujades MB 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 2
27 februari
DOVO/Hujades MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1
26 februari
Impala DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1
26 februari
Impala MA 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2
23 februari
SURF HS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 2
23 februari
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1 – VC Grijpskerk MA 2
22 februari
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1 – VC Grijpskerk XC 1
20 februari
VC Sneek MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
20 februari
Flash/Veendam MC 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1
20 februari
Zuvoc MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 1
20 februari
Lycurgus N6.5 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2
20 februari
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.2 – Lycurgus N6.3
20 februari
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1 – Lycurgus N6.3
20 februari
Lycurgus N6.4 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1
20 februari
Lycurgus MB 3 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 2
20 februari
VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N6.1 – Merna N6.1
19 februari
Haulerwijk DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 2
19 februari
Haulerwijk HS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk HS 1
19 februari
Sudosa-Desto DS 7 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3
19 februari
Sudosa-Desto MC 4 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1
18 februari
Lycurgus DS 8 – VC Grijpskerk Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4
15 februari
Krathos MA 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MA 2
13 februari
Exstudiantes DS 2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 3
13 februari
Rovoc MC 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MC 1
13 februari
de Meeuwen MB 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB 1
13 februari
Oranje Nassau N3.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
13 februari
Doles N3.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
13 februari
vv Trias N3.1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk N3.1
13 februari
Impala MC 4 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk XC 1
12 februari
DIO Oosterwolde DS 1 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 1
12 februari
Stentor MB2 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk MB2
11 februari
Oryx DS 6 – VC Grijpskerk/Fysio Kollum-Grijpskerk DS 4
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 4 – Lycurgus DS 8
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 3 – Krathos DS 2
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 1 – Olympia HS 2
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS2 – Smash/Block DS1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS2 – DES HS2
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS1 – Krathos DS1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MA2 – Zuvoc MA1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MA1 – Doles MA1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MB1 – Far Ut MB1
06 februari
Lycurgus N6.4 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.1
06 februari
Merna N6.2 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.2
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.2 – de Meeuwen N6.1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MB2 – DES MB1
06 februari
Merna N6.1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie XC1 – Flash/Veendam MC2
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MC1 – Doles MC1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.1 – LSV N6.1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1 – de Meeuwen N3.2
06 februari
de Meeuwen N3.3 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1
06 februari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1 – Oranje Nassau N3.1
30 januari
Olympia DS 3 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 2
30 januari
Olympia DS1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS1
30 januari
Krathos MC1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie MC1
30 januari
Doles N3.1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1
30 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.2 – Lycurgus N6.1
30 januari
Zuvoc MA1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie MA2
30 januari
vv Trias N3.1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1
30 januari
LSV N6.1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.1
30 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1 – de Meeuwen N3.2
30 januari
Lycurgus N6.5 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.2
30 januari
de Meeuwen JC1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie XC1
30 januari
de Meeuwen N3.3 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N3.1
30 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.1 – Lycurgus N6.2
30 januari
Lycurgus N6.3 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie N6.1
29 januari
Fama HS 1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 1
28 januari
DES DS 1- VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 3
26 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 2 – O.T.I.B DS 1
26 januari
A.P.S.A.Z. DS 1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 4
26 januari
Olympia HS 5 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 2
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 1 – de Meeuwen HS 2
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 4 – de Meeuwen DS 4
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 3 – SV Aduard DS 1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 1 – LSV DS 1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 2 – G.A.V. Unitas HS 1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 2 – v.v. Rolde DS 1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MB 1 – Doles MB 1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MA 2 – Smash & Block MA1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MA1 – Krathos MA 1
23 januari
VC Grijpskerk/Fysiotherapie MB 2 – Stentor MB 2
23 januari
VC Grijpskerk /Fysiotherapie MC 1 – Rovoc MC 1
16 januari
Rovoc HS 1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 1
16 januari
Rovoc MC 1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie XC 1
16 januari
Kroton DS 1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 1
16 januari
Zuvoc MB 1 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie MB 2
16 januari
Impala MB 2- VC Grijpskerk/Fysiotherapie MB 1
16 januari
Impala MC 4 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie MC 1
15 januari
Impala DS 2 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 2
15 januari
Impala HS 3 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie HS 2
15 januari
Impala MA3 – VC Grijpskerk/Fysuitherapie MA2
15 januari
Impala DS 4 – VC Grijpskerk/Fysiotherapie DS 3
14 januari
Rovoc DS 1 – VC Grijpskerk DS 2
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4 – DIO/Bedum DS 7
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – DIO/Bedum HS 4
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3 – Oryx DS 3
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – Actief DS 1
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1 – DIO/Bedum DS 2
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2 – DIO/Bedum HS 6
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 1 – Oranje Nassau MA 1
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 2 – Doles MA 1
09 januari
VC Grijpskerk Fysioteharpie MB 1 – Stanfries MB 1
09 januari
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB 2 – Sudosa/Desto MB 10
21 december
Sudosa/Desto DS 3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1
19 december
Volleybalvereniging Peize HS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1
19 december
Sudosa/Desto MB 10 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2
19 december
Lycurgus MC 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MC 1
19 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – de Meeuwen N5 1
19 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – DIO/Bedum N5 1
19 december
Oranje Nassau N3 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
19 december
LSV N6 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
19 december
Impala N3 3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
19 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – Oranje Nassau N5 1
19 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – Doles N3 1
19 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – Lycurgus N6 1
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3 – vv Trias DS 2
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4 – Oryx DS 6
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Lycurgus HS 4
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2 – Lycurgus HS 7
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – Lycurgus DS 2
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1 – Lycurgus DS 1
12 december
Doles MA1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA2
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB1 – Lycurgus MB1
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie XC1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MC1
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA1 – Impala MA3
12 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2 – Volop ’69 MB1
07 december
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA2 – Krathos MA1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4 – Oranje Nassau DS 12
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3 – Stentor DS 2
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Oranje Nassau HS 2
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1 – Impala DS 1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2 – N.A.S. HS 1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – VIOS/Kolham DS 2
28 november
Doles MC1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie XC1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB1 – VC058 MB1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA1 – Zuvoc MA1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 2 – Impala MA 2
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2 – Flash/Veendam MB2
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MC 1 – Flash/Veendam MC 2
28 november
Impala N6 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – LSV N6 1
28 november
de Meeuwen N3 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – Oranje Nassau N3 1
28 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – Impala N3 3
28 november
de Meeuwen N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
28 november
Doles N3 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
28 november
DIO/Bedum N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4 – A.P.S.A.Z D 1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Fama HS 1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3 – DES D 1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2 – Olympia HS 5
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1 – Olympia DS 1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – Olympia DS 3
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA2 – Lycurgus MA1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA1 – Smash & Block MA1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB1 – de Meeuwen MB1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2 – DOVO/Hujades MB2
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie XC 1 – de Meeuwen JC 1
21 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MC 1 – Krathos MC 1
17 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS1 – Leevoc DS1 (beker)
17 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – Impala DS 1 (beker)
14 november
Oranje Nassau DS 4 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2
14 november
Veracles DS 6 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3
14 november
Studentfiets/Veracles DS 3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1
14 november
Sivoc HS 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1
14 november
Flash Veendam MC 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie XC1
14 november
Oranje Nassau DS 12 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4
14 november
Veracles HS 6 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2
14 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – Impala N3 3
14 november
Doles N3 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
14 november
Lycurgus MA 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 2
14 november
Oranje Nassau N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
14 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – de Meeuwen N3 2
14 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – de Meeuwen N5 1
14 november
Lycurgus MB4 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2
13 november
Impala MA 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 1
10 november
Oranje Nassau D12 – VC Grijpskerk Fysiotherapie D4
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3 – Sudosa/Desto DS 7
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Haulerwijk HS 1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4 – DIO/OH DS 1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2 – SURF HS 2
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1 – Studentfiets/Veracles DS 3
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – Haulerwijk DS 1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB1 – VC Sneek MB1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MA1 – Lycurgus MA1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2 – Lycurgus MB3
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie MC1 – Sudosa-Desto MC4
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie XC1 – Impala MC4
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – DIO Bedum N5 1
07 november
Lycurgus N6 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – Oranje Nassau N5 1
07 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – Lycurgus N6 2
07 november
Merna N6 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
03 november
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Exstudiantes HS 1
31 oktober
Krathos DS1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS1
31 oktober
Smash Block DS1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS2
31 oktober
Olympia HS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1
31 oktober
Krathos DS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3
31 oktober
Far Ut MB1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MB1
31 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – Merna N6 1
31 oktober
Merna N6 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
31 oktober
Lycurgus MA1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA1
31 oktober
Lycurgus N6 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
31 oktober
Oranje Nassau N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
31 oktober
de Meeuwen N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
31 oktober
DES MB1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MB2
31 oktober
DIO Bedum N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
30 oktober
Sudosa/Desto MC4 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MC1
29 oktober
DIO/OH DS 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4
29 oktober
DES HS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2
24 oktober
Kroton DS 5 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4
24 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – Merna N6 2
24 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – Impala N6 1
22 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1 – Kroton DS 1
13 oktober
Kwiek/de Roeken DS1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS1
13 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – de Meeuwen DS 1
10 oktober
De Meeuwen DS 4 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4
10 oktober
De Meeuwen HS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1
10 oktober
LSV DS 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1
10 oktober
De Meeuwen HS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1
10 oktober
Smash Block MA 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 1
10 oktober
vv Rolde DS 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2
10 oktober
Dovo/Hujades MA 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 2
10 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – De Meeuwen N3 2
10 oktober
Oranje Nassau N3 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie Fit N3 1
10 oktober
Impala N3 3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
10 oktober
Oranje Nassau N3 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
10 oktober
Impala N3 3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
10 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – de Meeuwen N3 2
08 oktober
G.A.V. Unitas HS 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2
08 oktober
SV Aduard DS 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3 – Impala DS 4
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Rovoc HS 1
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4 – Kroton DS 5
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2 – Impala HS 3
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2 – Impala DS 2
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – Oranje Nassau N3 1
03 oktober
Oranje Nassau N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1 – Impala N6 2
03 oktober
DIO/Bedum N5 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1
03 oktober
Impala N6 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N6 1
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N5 1 – de Meeuwen N5 1
03 oktober
VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1 – Doles N3 1
03 oktober
de Meeuwen N3 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie N3 1
29 september
VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1 – Annen HS 1
26 september
Lycurgus MB 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MB 1
19 september
Donitas DS 11 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 4
19 september
Kroton HS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 2
19 september
Kroton DS 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 3
19 september
Donitas DS 5 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 1
19 september
Oranje Nassau MB 3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MB 2
19 september
Impala JC 1 – VC Grijpskerk Fysiotherapie XC 1
19 september
Donitas DS 7 – VC Grijpskerk Fysiotherapie DS 2
19 september
vv Trias MA 2 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 2
19 september
Donitas HS 5 – VC Grijpskerk Fysiotherapie HS 1
18 september
Impala MA3 – VC Grijpskerk Fysiotherapie MA 1